PołączeniWitam, na stronie z blogami, które czytam, albo już nie czytam bo, się skończyły. Nie ważne, zachęcam do czytania. 5 komentarzy:

 1. Może ja będę pierwsza? W takim razie zapraszam na opowiadanie o Caroline i jej przygodach miłosnych. Głównymi wątkami jest jej przeszły związek z Tyler'em, tajemnicza więź zrozumienia z Klausem i przyjaźń z Stefanem.

  Adres opowiadania: http://love-begins-with-hate.blogspot.com/
  Opis opowiadania, czy też fabuła bloga: Tysiąc letnia pierwotna hybryda, zazdrosna o swojego podopiecznego, który zawładnął sercem jego ukochanej, w gniewie i wściekłości, wyrwał mu serce, paląc na stosie jego ciało. Kobieta nie mogąc wytrzymać, wyłączyła człowieczeństwo, które stanowiło dla niej ważną część. Krwiożercza bestia która obudziła się w jej ciele, miała ochotę na rozlew krwi, która należała do jedynego i najpotężniejszego Niklausa Mikaelsona - sprawcy śmierci jej ukochanego.
  Wszystko jeszcze bardziej się komplikuje, gdy spotyka starego przyjaciela, a ich uczucia wychodzą na wierzch. W grę wchodzą jeszcze przykre wspomnienia z lat ludzkich. Zemstę którą tworzyła od lat, zaczęła powoli wcielać w życie, gdy na drodze spotyka kogoś kto ma wspólny udział w krwawej misji. Choć ta osoba zdolna jest do wymordowania całego świata, potrzebuje pomocy wampirzycy by dostać to czego pragnie.

  Zwiastun opowiadania, czy też filmik promujący bloga: https://www.youtube.com/watch?v=oR3HBp0wRYo

  Zapraszam serdecznie, sweetheart!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można się zakochać? Poprawka. Czy można zakochać się w demonie, który przynosi śmierć?
  Od chwili, gdy stał się dzieckiem nocy nazywają go synem demona.
  Czerwona róża, która jest symbolem delikatności stała się jego wspomnieniem o pragnieniu sprzed kilku tysięcy lat.
  Przez stulecia szuka tej jedynej osoby, która pomoże wyjść mu z mroku i uwolnić się od Lucyfera.
  Spotkał już tysiące ludzi, ale to wszystko było na marne.
  Lecz pewnego dnia poznał dziewczynę – była szatynką z miodowym ombre a oczy były w odcieniu brązu.
  Charakter miała trudny, ale mimo to nie zerwał z nią kontaktu wymazując jej pamięć.
  Ona może być jego księżniczką, dzięki której odzyska życie….
  Czy znajomość i miłość przetrwa? Czy wspólnie pokonają demona?

  Tego dowiesz się czytając tego bloga 
  http://life-after-death-is-not-the-end.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. ŚMIERĆ JEST JEDYNIE POCZĄTKIEM.

  (...)
  A oni me zbrodnie nazwali przepięknie: "lamentem mordercy", po zastygłych na twarzach ofiar - kroplach, przypominających z wyglądu strużki gorzkich łez, ciągnących się od kącika oczów po skronie...

  http://tyranniezgodny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. [SPAM]
  http://wild-forcee.blogspot.com
  Po dłuższym czasie postanowiłam spróbować (po raz kolejny), aby w końcu coś napisać. Na dzień dzisiejszy powstał pierwszy rozdział opowiadania o parringu Delena z Pamiętników Wampirów. Mam nadzieję, że zechcesz zajrzeć i podzielić się swoją opinią o moich wypocinach :) Bardzo dużo by to dla mnie znaczyło.
  Serdecznie zapraszam i dziękuję, jeśli zajrzysz :)
  Pozdrawiam, Eunice :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mystic Falls przez wieki przyciągało do siebie wszelkiej maści nadnaturalne stworzenia. Wampiry, wilkołaki, wiedźmy. Te ostatnie miały szczególną przewagę nad pozostałymi, dzięki swym niezależnym mocom. Nie musiały lękać się słońca, służyć księżycowi. Były strażniczkami równowagi. A gdyby nagle ktoś zapragnął odebrać im tę potęgę i zaburzyć odwieczną harmonię? Czy natura pozwoli, by jej córkom zagroziło niebezpieczeństwo ze strony krwiożerczych, długowiecznych istot? Jaki sekret skrywa na pozór zwykły labradoryt, który stał się pożądanym przez wszystkich kamieniem? A co, jeśli nie wszystkie czarownice miały dobre serca?

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy