Krwiopijcy, Męczennicy oraz pożądani                                    Olivia Hathaway
Najmłodsza z trzech sióstr, oraz jedna z byłych dziewczyn Damon'a.
Mimo wszystko najpotężniejsza czarownica. Jednym spojrzeniem miesza w głowie, a dotykiem uzdrawia. Jej wrodzony dar, który jest najsilniejszy to czytanie w myślach. Mając trzy latka podczas jazdy autobusem wraz ze swoją matką zaczęła płakać ponieważ słyszała myśli wszystkich siedzących w jednym autobusie. Jest mocno związana, z Daviną, że rozumieją się nawzajem bez słów. Do Mystic Falls wróciła tylko, żeby zabić Katherine.


Davina Hathaway
Druga w kolejności z sióstr Hathaway. Wizjonerka, była narzeczona Stefana, ukrywana przed Katherine. Jej najmocniejszą stroną, są żywioły  szczególnie ogień oraz woda. Jednym ruchem ręki bez dłuższego skupienia może zapalić świecę, a nawet podpalić domy, lasy, cokolwiek jest możliwe. Kocha swoje siostry, ale najbardziej martwi, się o Olivię, która chcę sama pozbyć, się Katherine. Mimo wszystko wspiera ją jak tylko może. Lecz wraz z Damon'em próbują naprawić szkody, które wyrządziła Bonnie. 


Rose Hathaway
Pierwsza potężna czarownica, która chciała zabić Katherine, za to że próbowała odebrać życie Davin'ie.  Troszczy, się o swoją najmłodszą siostrę Olivię jak matka. Tylko by odciągnąć ją od Damon'a i Stefan'a. Mimo wszystko wie, że nie da rady zepsuć tego co ich łączy. Więc próbuje zbliżyć, się o Damon'a i pomaga Davin'ie oraz jemu w odczarowaniu Stefana i Eleny. Jej najsilniejszą stroną jest latanie oraz wykonywanie rytuałów. 


Damon Salvatore
Wampir, który kiedyś był zakochany w Katherine. Potem Elenie, przeżywa zmianę bo zakochuje, się w swojej byłej dziewczynie czarownicy. Po pierwszym spotkaniu po latach, musi zmierzyć, się tym razem z cierpieniem jedynego brata, który został ofiarą kłamstw oraz intryg do pewnego momentu czarownicy Bonnie. Czy uda mu, się naprawić wszystkie wyrządzone szkody wraz z potężnymi czarownicami? Czasem nawet one mogą nie dać sobie rady. 


Stefan Salvatore
Ofiara bardzo krzywdzącego zaklęcia. Przez prawdziwą miłość do Eleny musiał zapłacić mękami oraz mieszaniem w głowie. Wampir na diecie, słaby, nie mający praktycznie siły. Czy podda, się zaklęciu i popadnie w fałszywe zauroczenie do Olivii?


Bonnie Bennet
Ukrywała jaka jest naprawdę. Chcą zemścić, się na Stefanie zamiast rozdzielić Katherine z Eleną. Rozdziela parę z prawdziwego zdarzenia Stefana oraz Elenę. Czy naprawi to co zrobiła? A może będzie dalej brnęła z tym co zaczęła?


Elena Gilbert
Kto by pomyślał, że to ona zostanie ofiarą własnej przyjaciółki. Elena przeszła wraz z zaklęciem zmianę w środku. Będzie podążała śladami Katherine. Chcą pozbyć, się Davin'y, która zacznie zbliżać, się do Stefana.  Jak bardzo zacznie przypominać Katherine?

***Inne Postacie***


Niklaus Mikaelson & Caroline Forbes

***
Postacie będą uzupełniane wraz, z przebiegiem opowiadania. Kochani czytelnicy tego bloga mający też swoje, są zaproszeni do zakładki Połączeni :) 

Masina Unhappyinlove
xoxox

2 komentarze:

 1. Naprawdę się postarałaś. Zakładka bohaterowie teraz zdecydowanie lepiej wygląda i faktycznie odpowiada teraz do opowiadania. Jednak najbardziej spodobało mi się na samym końcu, ten gif. Aww, Klaroline. Postarałaś się c:
  Pozdrawiam i życzę weny.
  xoxo, elose

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję :)

  xoxo Masina Unhappyinlove

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy