wtorek, 14 lipca 2015

Informacja - Porzucam TOL?

Witam! Post informacyjny, a dziś mogłam udostępnić kolejny rozdział. Nie mam weny, ale myślę że nie każdy ma ją od tak. Więc myśląc nad losem TOL doszłam do wniosku. Jeśli blog zaczyna Wam, się podobać tylko koszmarem są przecinki, ale to da się naprawić. Zaczynam z nowym blogiem, to będzie dla mnie odpoczynek od TOL. CO nie oznacza, że ten blog porzucam, wręcz przeciwnie TOL oficjalnie będzie podzielony na księgi! Tak na razie ta ''księga" będzie mieć dwadzieścia rozdziałów. Oby tylko nie skończyła, się w jakimś ciekawym momencie.  Po prostu jestem ambitna chyba nawet za bardzo. Taka jestem niestety. Napiszcie w komentarzach co o tym myślicie. Myślę też nad tygodniową przerwą, osoby piszące blogi z pasją. Wiedzą co oznacza mieć podkrążone oczy, siedzenie do późna by napisać genialny post, ale tak się wyżalam. Lecz to wszystko to pasja, hobby oraz oderwanie się od rzeczywistości. Dość tego pisania oraz wyżalania, się. Link do mojego nowego bloga zostanie oficjalnie udostępniony na samym początku czwartej tajemnicy. Mam wielką tajemnicę. Teraz trudno, się spodziewać o czym będę pisać drugiego bloga, który ruszy dopiero po dwudziestym rozdziale tego bloga. Szybka jestem takie zmiany i nowości, a obecny blog ma chyba nie całe dwa tygodnie. No cóż takie jest życie. Na razie to na tyle:)
xoxo, Masina Unhappyinlove


5 komentarzy:

 1. Wiem co to znaczy wypruwać żyły, żeby rozdział był w miarę ciekawy. Wierzę w ciebie i czekam na kolejny rozdział.
  Miłych wakacji.
  H

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem co czujesz, słonko. Wróć do nas jak będziesz gotowa. Jesteśmy z tobą.
  xoxo, elose

  OdpowiedzUsuń
 3. No to fajnie ^^ Przynajmniej zdążę nadrobić i przeczytać wszystko od początku ;D Wróć szybko, życzę weny. :)
  Zapraszam: http://justcloseyoureyes55.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, nie widzę zakładki SPAM

  Wiedeń (niem. Wien, dialekt Wean) – stolica i największe miasto Austrii. Znajduje się w północno-wschodniej części kraju, nad Dunajem. Jest miastem statutarnym, bla bla bla bla strzegącego Imperium Rzymskiego przed najazdami germańskich plemion z północy bla bla bla bla W 1679 roku miasto dotknęła epidemia zarazy, która pochłonęła życie około 70 tys. mieszkańców bla bla bla W 1945 udana ofensywa przeprowadzona przez Związek Radziecki pozwoliła na przejęcie BLA BLA BLA... Nudne prawda? Więc poznaj miasto od wewnątrz! Skończ z informacjami z internetu i nudnymi wykładami! Zamieszkaj w sercu Austrii!

  http://wiedenskagra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj.
  Niedawno zgłosiłaś bloga do TVD Catalog, jednak zgłoszenie jest niepoprawne z powodu braku hasła. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana widnieniem w katalogu, zapraszam do ponownego przeczytania regulaminu i poprawienia zgłoszenia.
  Pozdrawiam.
  http://tvdcatalog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy