czwartek, 9 lipca 2015

Informacja - Zmiana na lepsze

Myśląc nad sensem tego opowiadania doszłam do wniosku. Elena mi jakoś nie idzie, wena mnie napadła i wiem już o czym będę pisać. Poświęcam, się Damon'owi. W nie których momentach, a nawet postach będzie Elena.  Przecież pisanie na siłę nie wychodzi. Damon i Olivia, a akacja,  się rozwija.  Nie chcę być szybka ja galopujący koń. Więc zajmę, się rozwinięciem wątku nowej miłości Damona, oraz  nie udanej intrydze Bonnie. Która miała rozdzielić Stefana oraz Elenę.  Wkrótce pojawi, się drugi rozdział. Obiecuję, że do dwunastego lipca zobaczycie dalsze zmagania z miłością oraz walką o lepsze jutro. Nowy/ stary blog już zaczyna żyć.  Proszę piszcie jakie błędy popełniam będzie mi bardzo miło, widzieć pomoc z Waszej strony :).

Masina Unhappyinlove
xoxoxo

PS: Zapraszam do Elose <------ Przejdź do świata Caroline...

                                                               


2 komentarze:

 1. Ah, nie mogę się już doczekać kolejnego rozdziału, kochana. Naprawdę nie musiałaś mnie tutaj reklamować, ale dziękuję, naprawdę. To całkiem dobry pomysł - opowiadanie o Damon'ie - wiesz większość pisze tylko o Delenie, a jest tylko kilka dobrych blogów o samym Damon'ie. Więc jestem jak najbardziej za.
  xoxo, elose

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Najbardziej jestem z samej siebie bo ogarnęłam wreszcie bohaterów. Dzięki czemu ten blog zaczyna jakoś wyglądać.A blog musiałam dodać :)

   Pozdrawiam!
   Masina Unhappyinlove

   Usuń

Obserwatorzy